• فوتبال:

یک ورزش تیمی و محبوب ترین ورزش در بیشتر کشورهای جهان است. فوتبال را دو تیم یازده نفر متشکل از بازیکنان فوتبال با یک توپ فوتبال بر روی چمن طبیعی یا مصنوعی با هدف گل زدن انجام می دهند.

 

  • مربی فوتبال:

یکی از نقش های مهم تیم فوتبال است و وظایفی از جمله چیدن بازیکنان و ترکیب های قبل از بازی و در زمین، تنظیم تمرین های بازیکنان فوتبال نقل و انتقالات و … را بر عهده دارد و بدون آن، تیم فوتبال ناقص و ناتمام است.

 

  • سیستم یا آرایش تیمی فوتبال:

تاکتیک هایی که مربی برای بازی تیم در نظر می گیرد و بازیکنان مطابق این تاکتیک در زمین چیده می شوند می گویند که به نوعی همان ساختار تیم است. دروازه بان یک پست ثابت است و در سیستم جایی ندارد و ده بازیکن دیگر در این سیستم در زمین چیده می شود.

 

  • مدرسه فوتبال:

مدرسه فوتبال جایی برای آموزش و  پیگیری فوتبال، شناختن استعدادها و در برخی مواقع هم گذراندن وقت فوتبال آموزان و بچه هاست. البته در مدارس فوتبال آموزش مهارت های زندگی، ارتباطات اجتماعی و پیدا کردن دوست هم می شود نام برد آموزش مفاهیم اولیه و مهارت های فوتبال کمک می کند تا بچه ها دیدگاه درستی از ورزش فوتبال داشته باشند و موجب تقویت جسم و روحیه خود شده اند و می توانند در صورت داشتن استعداد و توانایی بالا به سطح های بالاتری از ورزش جذاب صعود کنند.

 

  • اهداف مدرسه فوتبال:

گفتنی است مدرسه فوتبال با هدف آموزش فوتبال به کودکان و نوجوانان تأسیس می شود تا ضمن پر کردن اوقات فراغت با آموزش پایه ای و علمی فوتبال به توسعه و گسترش ورزش فوتبال در کشور کمک کنند و رویکرد این مدارس شناسایی هدفمند و کشف استعداد های برتر در سنین پایین برای حضور در رده های سنی بالاتر و تیم های باشگاهی و ملی و پرورش نسل آتی است.

 

  • آکادمی فوتبال:

آکادمی مکان تخصصی و حرفه ای برای توسعه توانایی و مهارت های فوتبال در زمینه های مختلف یک بازیکن است. آکادمی اغلب در طی روزها و هفته ها و ماه ها وظیفه آموزش های منظم به بازیکنان و مربیان را دارند. این برنامه ها که اغلب به صورت فشرده انجام می شود و ماه ها به طول می انجامد بر خلاف عضویت در یک مدرسه فوتبال یا باشگاه فوتبال آماتور یا فصلی است. حضور در آکادمی فوتبال بیشتر شبیه حضور در یک مدرسه تخصصی فوتبال است. این معمولا شامل مربیان و مدرسین تخصصی در حوزه های مختلف ورزشی و غیر ورزشی است که روی مدار خاص از جمله درسی و ورزشی تمرکز و کار می کند. آکادمی های فوتبال پایه اغلب از سنین پایین شروع به آموزش بازیکنان آینده دار می کنند تا آن ها را برای عضویت در یک باشگاه خاص آماده کند.

 

  • تغذیه فوتبالیست ها:

تغذیه فوتبالیست های نونهالان، نوجوانان و مدرسه فوتبال یکی از مهم ترین مواردی است که مربیان و مسئولین هر باشگاه ورزشی باید برای آن برنامه ریزی ویژه داشته باشند. کودکان فوتبالیست معمولا برنامه ورزشی مناسب و مداومی دارند که باید یک برنامه غذایی متعادلی نیز در کنار آن قرار دهند. علاوه بر این دو داشتن یک برنامه خواب و استراحت به موقع و کافی نیز لازم و ضروری است.

محل برگزاری: مجموعه عباس‌پور

فاصله زمانی رویداد (6)

شنبه
-

یکشنبه
-

دوشنبه
-

سه شنبه
-

چهارشنبه
-

پنجشنبه
-

برنامه کلاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیات کلاس

  • دسته فوتبال
  • طول دوره ترم تابستان
  • قیمت ترم تابستان دو ماه و نیم 30 جلسه (هفته‌ای سه جلسه) همراه با لباس : 27,000,000 ريال
  • دسته کلاس