‌ورزش والیبال بازی ساده‌، قابل اجرا برای تمام گروه‌های سنی در داخل یا خارج خانه می‌باشد.

در بسیاری از مناطق جهان به عنوان یکی از اساسی‌ترین ورزش‌های تفریحی و در مناطق دیگر به عنوان یکی از ورزش‌های رقابتی شناخته شده است.

ورزش والیبال نه تنها یکی از بازی‌های خوب،  محسوب می گردد بلکه ورزشی است  پرورشی برای ورزشکاران، شناگران و بازیکنان سایر رشته‌های ورزشی .که احتیاج به پرش، چابکی، سرعت، واکنش و تنظیم حرکات در وقت تعیین شده دارد.

به طور اساسی والیبال به تنیس تشبیه شده است.ولی تفاوتی که وجود دارد این است که در والیبال هیچ یک از بازیکنان انفرادی بازی نمی‌کنند و توپ را از روی تور رد نمی‌کنند.

هر تیمی می‌تواند قبل از گذراندن توپ از روی تور و فرستادن آن به سوی تیم دیگر ۳ بار ضربه بزند ولی هیچ یک از بازیکنان نمی‌توانند دوبار متوالی با توپ تماس یابند به جز دفاع.

بازی زمانی شروع می‌شود که سرویس توسط یکی از بازکنان زده شود.

هر تیم دارای شش بازیکن می‌باشد، به طوری که ۳ تن از بازیکنان در خط پشتی و ۳ تن دیگر در خط جلویی قرار می‌گیرند.

هر تیم تلاش می‌کند که توپ را در زمین حریف فرود آورد و اگر موفق به انجام این کار شود، امتیاز کسب  می کند.تیمی که ابتدا ۲۵ امتیاز کسب کند و یا بعد از امتیاز ۲۵ و با اختلاف ۲ امتیاز از حریف جلو باشد و در ست پنجم اگر ۱۵ امتیاز کسب کند، برنده ست می‌شود.

اگر تیمی موفق به فرود آوردن توپ در زمین حریف گردد، مسئولیت زدن سرویس را به عهده می‌گیرد.

والیبال باشگاه برق صنعت برق تهران

باشگاه صنعت برق تهران با حضور مربیان به نام و کار بلد و متخصص به آموزش و پرورش استعداد های نوجوان و جوانی می پردازد که از هر رده سنی علاقمند به آموزش دارند همچنین این ورزش در حوزه بانوان با هدف ارتقا سطح ورزش بانوان در کشور و معرفی ستارگان به باشگاه های و تیم ملی کشور و با حضور اساتید خوش ذوق و متخصص برگزار می گردد.

محل برگزاری: سالن والیبال

فاصله زمانی رویداد (4)

شنبه
-

یکشنبه
-

سه شنبه
-

پنجشنبه
-

برنامه کلاسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جزئیات کلاس

  • دسته والیبال بانوان
  • طول دوره یک ماهه سه جلسه در هفته، دو ماهه سه جلسه در هفته
  • قیمت یک ماهه سه جلسه در هفته: 6,000,000 ريال دو ماهه سه جلسه در هفته: 10,500,000 ريال
  • دسته کلاس